konkurs-top.jpg


 
Wiemy, że Ci się należą! Dziś wiemy również dlaczego.

Przedstawiamy zwycięzców konkursu!

voucher-1.png
1. Dominik Gąska
Bo ostatni raz kiedy byłem na wakacjach, najlepszym telefonem na rynku była Nokia 3310🥲

2. Teresa Wandycz
Dlaczego należą mi się wakacje? Bo choć kochają najbliżsi babcię, na nogi włożyć by chcieli jej łapcie. Już od rana rosół pichci, żeby zjeść co mieli bliscy. Zrobić trzeba wnuczce szalik, bo z techniki sześć się waży. Babcia dzierga, oczywiście, celujący jest na piśmie. Są w spiżarni pełne półki – pyszne babci są ogórki! Marmolady, dżemy, soki – miała babcia z tym roboty! A już trzeba ogród skopać, nikt nie bierze się do łopat. Wszyscy tacy zabiegani: „Babciu, czasu dziś nie mamy”. W międzyczasie piecze ciasto, a rodzinka poszła w miasto - Pozałatwiać pilne sprawy, babci przecież się nie pali. Babcia co dzień odpoczywa i w czas wolny wszak opływa. Pensja wpływa regularnie, a czternastka jeszcze wpadnie. Babcia, droga emerytka, nie gustuje przecież w zbytkach. Już nie dla niej są wycieczki. Czyż nie lepszy dom bezpieczny? Babcia stale ma wakacje… po co inne jej atrakcje? Cóż, Rodzino, wybacz proszę, ja na tydzień się wynoszę! Świetnie sobie poradzicie, może trochę zatęsknicie? Może wreszcie docenicie, że poświęcam Wam swe życie. Piękne muszle Wam przywiozę, bo wyjeżdżam dziś nad morze. Z EXIM tours wyruszam w drogę, a Was, Mili, w konia zrobię! ;)


voucher-2.png
1. Martyna Oskierko
Bo zamiast grobowca Faraona była tylko jego zemsta ;)

2. Katarzyna Neumann
Pamiętasz ten powiew wiatru nad Bałtykiem jak mama smarowała Ci plecy kremem a Ty beztrosko biegłaś by pochlapać się w wodzie i zbudować zamek? Pamiętasz te wszystkie pobyty z obiadami, ta rybką z kutra i surówka? To wszystko było wspaniałym lecz tylko wspomnieniem. A czy masz w głowie tę bryzę kiedy płynęłaś statkiem przez Morze Śródziemne by zwiedzać Krete i Santorini? Te chałwę z Turcji i Cypru, te włoskie arancini i skoki do wody ze skał nad morzem Egejskim? Te ruiny Efezu, te brzmiące dźwięki transu derwiszy i falujące kolory Lesbos gdzieś w okolicy Grecji Turcji i Cypru. Pamiętasz jak na Cyprze wszystko było swoje i niczyje, takie dwujęzykowe, dwusmakowe i podwójnie kochane i nienawidzone a smak warzyw i przypraw był niezrównanym niebem w gębie? Jakoś jesteś to wszystko w stanie pamiętać? Masz to przed oczami te wspomnienia? Ten błysk w oku? Masz to? No widzisz, bo ja akurat nie mam tych wspomnień a chciałabym mieć. Sprezentujesz mi wspomnienia? :) Wykręcisz mi podróż życia?

3. Zuzanna Brzoza
Bo od roku codziennie o 6 rano wstaję i rzucam ręczniki na krzesła w kuchni, aby ćwiczyć polowanie na najlepsze leżaki. Bo wieczorami przy dźwiękach odkręconej wody w kranie, nieudolnie imitującej szum fal, sączę MODŻAJTO. Bo regularnie zanurzam stopy w żwirku kociej kuwety, aby przypomnieć sobie, jak to jest spacerować po plaży. Bo każdego dnia zjadam posiłki zajmujące 5 talerzy. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do wymarzonego wypoczynku ALL EXCUSE ME.


voucher-3.png
1. Łukasz Parol
Bo zwolnili mnie za ciągłe przeglądanie ofert wakacji podczas pracy :)

2. Piotr Serdeń
Bo siedzimy z dziewczyną w betonowej Łodzi, zamiast pływać drewnianą. Wokół mamy betonowe bloki, z betonowymi ławkami i asfaltową plażą w parku, w pracy mamy zabetonowaną możliwość awansu. Nawet wodę w kranie mamy twardą... Exim Tours, pomóżcie!

3. Angelika Wandycz-Wnuk
Należą mi się wakacje, bo… kupiłam nową walizkę. Czerwoną, piękną, na wyprzedaży, by się wyróżnić w czasie wojaży. Walizka - cudo się w szafie kurzy, starzeje, marnieje, okropnie nudzi. Chce latać, jeździć, poznawać ludzi, zbierać naklejki w czasie podróży. Wzdycha, w swym kącie ociera łzy: „ Czemu mnie karzesz, ty losie zły? W drogę mnie zabierz, daj szansę mi, nie chcę już dłużej w marazmie tkwić.” Wzruszam się, szafy otwieram drzwi: „Walizko, nie płacz, przyrzekam ci, przyjdą i dla nas piękniejsze dni. Spakuję w ciebie ubrania i sny, plakietkę z adresem zawieszę ci. Wychodząc z domu, zatrzasnę drzwi. Z Exim Tours razem w trasę ruszymy i o wyprawie marzenia spełnimy!”

4. Daniel Petryk

Ponieważ mam już w przedpokoju przygotowane białe skarpetki, klapki kubota, maskę do nurkowania i reklamówkę z biedry do której będę zbierał muszelki na plaży. Zdjąłem też zegarek żeby zrobić miejsce na opaskę all inclusive. Czekam... Jeżeli nie pojadę na wakacje to rozpętam zamieszki na ulicach;)

5. Karolina Chrzan
Wakacje z Exim po prostu mi się należą! -bo moi bliscy w wygraną nie wierzą... -bo urodziłam się za niska -i nie widzę za dobrze z bliska -bo lubię humor angielski -i uśmiech mam zawsze anielski! -bo biuro mogę Exim wytapetować -i na rollercoasterze umiem nie zwymiotować -bo czuję się niewypoczęta -a pogoda w Polsce jest jak zaklęta -i zawsze pada gdy jestem nad morzem Czy Exim w wakacjach mi dopomoże!!!? -bo wakacje z Exim zawsze bukuję -i odważnie nowych destynacji próbuję! -bo wakacje raz w roku to zdecydowanie za mało -a od wypoczynku jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało ;) -bo jest szansa, że wrócę cała i zdrowa :D -i na nowe wyzwania gotowa! -bo mam zaległości w książek czytaniu -i na wygodnym leżaku wylegiwaniu Bo z Exim na koniec świata nawet pojadę I wiem, że na jakości się "nie przejadę" Bo powodów znajdę jeszcze czterdzieści i więcej wiadomość ta nie pomieści! Napiszcie do mnie wiadomość radosną, A nowe "dlaczego" w mej głowie urosną!

6. Agnieszka Bondyra
Podczas wakacji zostawiłam w Grecji duszę i serce - chciałam je odzyskać ale na infolinii powiedzieli, że odbiór tylko osobisty... Muszę więc tam jak najszybciej wrócić!

7. Joanna Marczewska

Postaram się być konkretna, niedługo wybuchnę jak Etna, moja lewa i prawa półkula, od jakiegoś czasu zamula. Myśli uciekają gdzieś w tłoku, gubią się jak na targu w Bangkoku, do świata mnie od dawna nosi, a kręcę się wokół własnej osi. W pracy tonę w papierach, brak przygód mi doskwiera, zaległy urlop wciąż gnije, już zapomniałam, że żyję. Nastrój spada poniżej poziomu morza, marzenia błądzą na bezdrożach, Big Ben nieubłaganie tyka, czas wybrać Exim Tours na przewodnika! Orzeźwi mnie wodospad Niagara i mariaczi brzęczący na gitarach i oliwki prosto z włoskiego gaju i luksus rodem z Dubaju. Pragnę w mig spakować bagaże, poczuć piasek na Saharze, wypłynąć w rejs po Adriatyku, rozmawiać w tajskim języku. Opalić się w oliwkowym kolorze, podziwiać na biegunie zorze, zatańczyć z mężem zorbę na Krecie, zobaczyć nasze nazwisko na bilecie. Poniosła mnie trochę fantazja, tu Ameryka, tam Azja... a chciałabym zdjąć tylko obcasy, wystarczą mi all inclusive wczasy!

8. Natalia Szcześniak
(N)atalia w biurze siedzi zmęczona (A)SAP SRASAP (T)ylko taski (A) ja w głowie mam Złote Piaski (L)edwo wstaje (I) słabo nadaje (A) do roboty ciągle coś dostaje (P)onury dzień biurowy (O)bowiązków fura (T)o jest jedna wielka bzdura (R)ety co ja teraz zrobię (Z)aczynam marzyć o czymś nowym! (E)kscytacja! (B)iurko fruwa (U)rlop w głowie też już hula (J)eszcze tylko dowieźć target (E)h! Ale będzie, gdy się to uda! (W)tem na mediach mi wyskakuje (A)kcja! (K)orpo Biurwa obdarowuje! (A) Exim Tours na wakacje wysyła (C)hwila spokoju, wytchnienia (J)ak mi bardzo tego trzeba! (I) ja wierzę bardzo mocno, że z Exim Tours na urlopie będzie bosko! Dlaczego ja? Bo wypoczęty człowiek nie stworzyłby tej rozpaczliwej rymowanki! 😂

9. Alicja Mańka
Czy Indonezja to jedyne państwo w którym jak milioner choć przez chwilę się poczuję? A na Dominikanie szamańskie specyfiki nadal się aplikuje? Czy to prawda, że w Hiszpanii będę mogła bezkarnie rzucić w męża pomidorem? Czy po pobycie w Meksyku będę ostrych potraw terminatorem? I gdzie mogę zostać od nic nie robienia profesorem? Dlaczego wołając Jarka w Turcji, bezaprobatę na sobie czuję? A w Bułgarii kiwając głową na TAK lub NIE z nikim się nie dogaduję? Czy rzymscy bogowie czasem urlop mają i tych greckich odwiedzają? Ile norweskie trole mają lat? Czy egipskie mumie znały koshary smak? Taaak... Lista moich arcyważnych pytań robi się coraz dłuższa wszak potrzebuje wakacji, by zamienić w odpowiedź choć jeden zapytania znak!

10. Michał Baranowski

Ja to troszkę mam w genach zamieszane, Bo w części to chyba jestem Hiszpanem. Lubię, gdy niemiłosiernie pali słońce, Siestę, drinki z palemką i plaże gorące! Mam w sobie też trochę z Fina, Bo strasznie kręci mnie mroźna zima. Jest też we mnie gen Japończyka, Bo bez opamiętania zdjęć tysiące pstrykam. Predyspozycje do bycia Anglikiem też mam spore, Bo tryskam typowo wyspiarskim humorem. No i na pewno jestem też Szwajcarem, Bo jestem punktualny jak szwajcarski zegarek. Mam też w sobie gen Greka i Włocha, Bo wino i śpiew ponad wszystko kocham. No i Polakiem jestem, bo często marudzę. Szczególnie gdy rano do pracy się budzę. Więc w nagrodę za to, że godzę w sobie te wszystkie geny. Na wakacje zasługuję, czy może raczej zasługujemy!

11. Adam Pietrzak

- Dzwonię Szefie z Zanzibaru! I nie będzie mnie dziś w pracy, bo wygrałem pobyt w raju! Należały mi się wczasy. Nie pod gruszą, bez urazy, lecz wakacje w pierwszej klasie. Z Exim Tours mam podróż marzeń. Słońce, fale, złote plaże. Szef lans robił w Międzyzdrojach, ja tyrałem całe lato. Odwróciły się więc role. Pracowałem ciężko na to. Owocowe poniedziałki w naszej firmie też są super. Ale tu mam pełne garnki. Cały tydzień All Inclusive. Halo, Szefie? Coś przerywa... Wracam leżeć pod palmami. Wyślę kartkę "Love Zanzibar". Proszę urlop na żądanie ;)

12. Jacek Pawlak

Opalenizna mnie opuściła... Bez zapowiedzi się ulotniła... Wstałem jak zwykle całkiem szczęśliwy, Spojrzałem w lustro... Cios był dotkliwy! Zerknęła na mnie twarz bardzo blada, Łudziłem się chwilę: "Może sąsiada...?" Nie, to niestety oblicze me własne, Już nie opalone - boleśnie jasne! Muszę naprawić tę sytuację, Dlatego należą mi się wakacje! Pięknej pogody chciałbym skosztować, Światłem słonecznym twarz poczęstować! Wszystkim to wyjdzie na dobre z pewnością: Nie będę już straszył wampirzą bladością :)

13. Marzanna Wrzosek

Zdiagnozowano u mnie deitalianozę tzn. niedobór włoskich pierwiastków w życiu. Objawy: ciągle szukam rymu do Rzymu, piszę wyłącznie czcionką italic, nawet kotkę nazwałam Panna Cotta! Zalecono mi tydzień prawdziwego Dolce Vita oraz kurację: Volare, Cantare i Felicita 3 x dziennie po zjedzeniu włoskiego spaghetti Bolognese zamiast pierogów Polognese. Dlatego właśnie należą mi się wakacje, i to właśnie we Włoszech, bo na zdrowiu, jak wiadomo, nie wolno oszczędzać!

14. Michał Wojtczak

Bo kremy słoneczne kończą swoją ważność a w Polsce już nie będzie okazji ich wykorzystać :D

15. Justyna Tatarczak

Kaśka z pracy stale lata, Obleciała już pół świata Sąsiad z dołu - był w Maladze Brat z bratową - siedzą w Hadze Kartkę z Włoch wysłał mój były Nie wytrzymam, nie mam siły! Szef w Egipcie, w Grecji ciotka Poleciała, to nie plotka! I teściowa też wybyła, Turcja jej się zamarzyła... A ja: praca-dom-dom-praca Czuje, że mam już od tego kaca Dosyć tego, wyjeżdżamy! Polskie Morze wybieramy! Wreszcie w lipcu się udało Cóż...przez cały urlop lało. Przemarznięta, przemoczona Blada, chora, zawiedziona... Włosy się na głowie jeżą, Hej, wakacje też mi się należą! Słońce, palmy, ciepłe kraje, Drinki, basen, Małpie gaje... All inclusive mi się marzy Wierzę, że się w końcu zdarzy! Urlop marzeń z EximTours Wakacje życia - obieram kurs 😊

GRATULUJEMY!