Ferie zimowe 2024 - oferty na wyjazdy

Nie wiesz, gdzie na ferie zimowe 2024 zabrać dzieciaki? Biuro podróży EXIM tours oferuje Wam wiele możliwości! Możecie wyjechać zarówno w dalsze kraje z ciepłym morzem, jak również wyszaleć się na naszym rodzimym stoku, jeśli lubicie narciarskie atrakcje. Wybór należy do Was. Już dziś odwiedź stronę Exim.pl z najlepszymi ofertami na ferie zimowe 2024!
 

Ferie zimowe 2024 - terminy ferii w Twoim województwie

Kiedy są ferie zimowe 2024? Przychodzimy z pomocą! Sprawdź na mapie, kiedy zaczynają się ferie w poszczególnych województwach Polski i zaplanuj rodzinny wyjazd w wyznaczonym terminie.

Ferie zimowe 2024 - wyjazdy w ciepłych klimatach

Jeśli brakuje Ci słońca i kąpieli w basenie to znak, by zaplanować wyjazd na ferie zimowe 2024 do ciepłych krajów. Egipt, Malediwy czy Cypr to doskonałe kierunki by wybrać się tam całą rodziną i wygrzać się w słońcu gdy w Polsce pada deszcz lub śnieg. Sprawdź więcej ciepłych ofert na exim.pl.
 

ferie palmy

Ferie zimowe 2024 - wyjazdy na stok

Myślisz, że jak zima to tylko w górach? Nic prostszego. My też wierzymy, że to idealny plan na nadchodzące ferie zimowe! Biuro podróży EXIM tours ma dla Ciebie oferty zarówno w Dolomitach z wieloma świetnymi trasami narciarskimi, jak również w zawsze modnych Alpach z pięknymi widokami oraz infrastrukturą narciarską najwyższej klasy. A może nasze bliskie Góry Izerskie lub Karkonosze? Wybór należy do Was. Zaplanuj z nami wyjazdy w zimowe ferie 2024!

ferie narty

Ferie na stoku

Ferie zimowe 2024 w ciepłych krajach

Ładowanie...