Mykonos - wakacje

Wspaniała Mykonos to najbardziej urokliwa wyspa greckich Cyklad, zachwycająca niezwykłą architekturą, licznymi atrakcjami i pięknymi plażami. Ten kosmopolityczny zakątek każdego roku przyciąga turystów z całego świata, poszukujących odrobiny luksusu i szampańskiej zabawy do białego rana. Odkryj Mykonos z biurem podróży Exim Tours!

 

Mykonos to wyspa o niezwykle malowniczym krajobrazie należąca do archipelagu Cyklady, obmywana ciepłymi wodami Morza Egejskiego. Usytuowana jest na południowy-wschód od wybrzeży kontynentalnej Grecji oraz otoczona przez urokliwe wysepki Tinos, Siros, Naksos oraz Paros.

To idealna destynacja dla osób poszukujących rozwiniętej bazy noclegowej i zabawy do białego rana. Liczne dyskoteki, puby i restauracje rozsiane na wyspie zadowolą nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Opinia topowego kurortu turystycznego w regionie śródziemnomorskim co roku przyciąga tysiące turystów, spędzających wakacje na Mykonos, w tym także znane osobistości, celebrytów i biznesmenów.

Mapa - Mykonos

Najwyżej oceniane hotele wg użytkowników Tripadvisor - Mykonos