Costa del Sol - wycieczki fakultatywne

Sewilla

Jednodniowa wycieczka do stolicy Andaluzji, w trakcie której zobaczymy najważniejsze zabytki tego wyjątkowego miasta. Zwiedzimy Katedrę Catedral de Santa María. Wizyta w pobliskiej dzielnicy żydowskiej Barrio de Santa Cruz i Plaza de España.

Cena: 75€
Cena zawiera: autobus, pilot, bilet do Katedry i przewodnik lokalny.
 

Granada

Wycieczka autokarowa wiodąca przez malownicze krajobrazy Andaluzji wprost do najdłużej istniejącego królestwa arabskiego w Hiszpanii – Granady. Miasto rozsławiła m.in. Alhambra z przepięknie utrzymanymi ogrodami Generalife oraz mauretańskim zespołem pałacowym. Alhambra to najlepiej zachowany przykład architektury mauretańskiej w Hiszpanii.

Cena: 80€
Cena zawiera: autobus, pilot, bilet do Alhambry i przewodnik lokalny.
 

Gibraltar

Wycieczka autokarowa na półwysep o powierzchni zaledwie 7 km2 – malutką enklawę brytyjską na Płw. Iberyjskim. W czasie wycieczki zobaczymy: makaki berberyjskie – małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, Jaskinię św. Michała, odwiedzimy Europe Point, z którego rozpościerają się niesamowite widoki na Afrykę oraz przespacerujemy się po Main Street – głównej ulicy wolnocłowego Gibraltaru.

Cena: 65€
Cena zawiera: autobus, pilot, bilet do jaskini, minibus w Gibraltarze. Wymagane jest posiadanie ważnego dowodu osobistego.
 

Ronda & Setenil

Odkryj Rondę – jedno z najpiękniejszych miast w południowej Andaluzji. Podziwiaj piękno urwistego krajobrazu, widoki zapierające dech w piersiach i delektuj się przyjemną atmosferą na ulicach miasta. Zobaczymy: Plaza de España, słynny most Puente Nuevo, Starówkę oraz inne zabytki, będące pozostałościami z czasów arabskich. Podczas wycieczki fakultatywnej z Costa Del Sol odwiedzimy najstarszą, do dziś funkcjonującą arenę do walk z bykami, wraz z muzeum korridy. Udamy się do Setenil aby zwiedzić białą wioskę z imponującymi domami w skale.

Cena: 60€
Cena zawiera: autobus, pilot, bilet na arenę korridy, przewodnik lokalny.
 

Cordoba

Wycieczka autokarowa do stolicy średniowiecznego państwa Maurów, miasta, które w X w. zyskało tytuł kalifatu! W czasie naszej wizyty będziemy mogli odwiedzić jeden z najważniejszych hiszpańskich zabytków – Meczet-Katedrę, czyli Mezquita de Cordoba. Nie zabraknie elementów, które sprawią, że cofniemy się na chwilę w czasie.

Cena: 75€
Cena zawiera: autobus, pilot wycieczki, bilet do Meczetu, przewodnik lokalny.
 

Nerja i Frigiliana

Nerja to punkt obowiązkowy na turystycznej mapie Malagi. Miasteczko rozsławił Balcon de Europa – położony na klifie, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne i okoliczne plaże. Frigiliana to urokliwe, białe miasteczko, które otrzymało wiele nagród za utrzymanie tradycyjnej zabudowy oraz troskę o wielokulturowe dziedzictwo i dbałość o piękno swojej miejscowości.

Cena: 40€
Cena zawiera: transport, pilot wycieczki.


Ścieżka króla

Cała okolica El Chorro to wspaniałe miejsce na mapie Andaluzji. „Ścieżka Króla” to obecnie największa atrakcja Malagi. Trekking malowniczą trasą wzdłuż stromych ścian wapiennego kanionu rzeki Guadalhorce w Parku Krajobrazowym Desfiladero de los Gaitanes. Szlak został otwarty w roku 1921 przez króla Alfonsa XIII. Po renowacji, trasa została udostępniona dla turystów i liczy łącznie ok. 8km. Wycieczka z Costa Del Sol trwa pół dnia, dla osób powyżej 8 roku życia.

Cena 60€
Cena zawiera: autobus, pilot wycieczki, tapas i napój, bilet wstępu na szlak.

 

Mijas & Marbella & Puerto Banus

Trzy miasta i trzy kontrasty. Mijas, biała wioska pośrodku Costa del Sol z niesamowitymi widokami na wybrzeże, Marbella z jej piękną  starówką i mariną Puerto Banus, luksusowe jachty i butiki.                                                                                                                                                 

Cena: 35€
Cena zawiera: autobus i pilot wycieczki
 


Powyższa lista wycieczek ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej Biura Podróży EXIM SA. Szczegółowych informacji o wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez naszego kontrahenta lokalnego udziela rezydent na miejscu. Wyżej podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Wycieczki z polskim przewodnikiem organizowane są w przypadku gdy, uzbiera się grupa powyżej 20 osób.


Ze względu na ograniczoną liczbę dostępnych biletów wstępu zalecamy wcześniejszy zakup lub rezerwację wycieczek fakultatywnych na Costa Del Sol, obsługa w języku polskim:

+34 649 24 28 94 lub info@incoming-spain.eu

https://www.costadelsol24tour.com/costa-del-sol-pl-1/