Lanzarote - wycieczki fakultatywne

Lanzarote Classic VIP

Najważniejsze miejsca wyspy w trakcie jednego dnia w kameralnej grupie z świetną atmosferą i polskim przewodnikiem. Podczas tej wycieczki odwiedzamy najważniejsze i emblematyczne punkty Lanzarote. Objazd obejmuje południe i północ. Zatrzymujemy się w Parku Narodowym Timanfaya, El Golfo, La Geria, Centrum wyspy, Jameos del Agua, Ogród kaktusów. Cena obejmuje: bilety wstępów, transport, oficjalnego przewodnika polskiego oraz ubezpieczenie. Wycieczka całodniowa ok 8 godzin.

Cena: ok. 84€

 

Rejs katamaranem na La Graciose

Rejs jest przygotowany z myślą o turystach, nie trzeba być żeglarzem / marynarzem, trwa 5 i pól godziny. Cena zawiera transfer do portu w Orzola, bilet promowy tam i z powrotem na La Graciose, rejs luksusowym katamaranem, przystawki, napoje oraz obiad i kajaki. 

Cena

  • dorośli ok. 64€
  • dzieci do 12 lat ok. 40€

 

Timanfaya

Ta wycieczka została stworzona dla osób, które nie chcą czekać w długich kolejkach, ale chcą zobaczyć Park Narodowy Timanfaya, bez wątpienia największą atrakcje turystyczną wyspy Lanzarote, wpisaną na listę Światowego Rezerwatu Biosfery, która słynie przede wszystkim z niesamowitych krajobrazów księżycowych a jej oficjalna ksywka to „wyspa wulkanów” czy też wyspa ognia. Czas trwania to 3 godziny, odbywa się po południu. 

Cena: ok. 49 €