Ras Al Khaimah

Sprawdź nasze oferty wakacji w Ras Al Khaimah!

Ładowanie...

Ras Al Khaimah – wakacje

Ras Al Khaimah (zapisywane również Ras al-Chajma, Ras Al Chajma lub Ras Al-Khaimah) jest spokojną oazą wśród pustynnych piasków. Jej skarby to wspaniałe plaże na wybrzeżu Zatoki Perskiej, obszary uprawne i skaliste góry. Z nami masz niepowtarzalną szansę odkryć je wszystkie. W sezonie ZIMA 2024/2025 wrócimy do Was z ofertą bezpośrednich lotów do Ras Al Khaimah z bagażem w cenie! 
Ras Al Khaimah to najbardziej urodzajny i różnorodny emirat spośród wszystkich Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachwyca majestatycznymi wzgórzami, czerwonymi piaskami pustyni, lazurowym wybrzeżem i niesamowitym bogactwem kulturowym. To właśnie tu kryją się zapierające dech w piersiach zabytki orientalnej kultury arabskiej. Dlatego wakacje w Ras Al Khaimah z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci.
 

6 powodów, by wybrać wakacje w Ras Al Khaimah

  • Słońce i ciepło przez cały rok. W pustynnym klimacie Ras Al Khaimah słońce świeci do 10 godzin dziennie, średnie temperatury wahają się od 19°C (styczeń) do aż 45°C (lipiec), a morze nagrzewa się do 23°C (luty) do 32°C (sierpień).
  • Luksusowe zakwaterowanie. Hotele w Ras Al Khaimah są piękne, nowe i dobrze utrzymane. Większość z nich znajduje się tuż przy plaży, w pięknym otoczeniu.
  • Niezwykłe plaże. Na aż 64-kilometrowym wybrzeżu Ras Al Khaimah możesz wybierać spośród wielu pięknie utrzymanych plaż ze złotym i białym piaskiem, zarówno prywatnych, jak i publicznych.
  • Wyśmienite jedzenie. W bogatej kuchni Emiratów odnajdziesz ślady wpływów kuchni tureckiej, indyjskiej, libańskiej i brytyjskiej. Spróbuj świeżych ryb, machboo z jagnięciny lub… lodów z mleka wielbłądziego.
  • Aktywny wypoczynek. Masz do wyboru nurkowanie, sporty ekstremalne (najdłuższa tyrolka na świecie, skoki spadochronowe, wspinaczka górska), golf, zakupy i wellness.
  • Usługi i bezpieczeństwo. W Ras Al Khaimah możesz liczyć na doskonale funkcjonujące usługi, życzliwość i niemal zerową przestępczość uliczną.
Gdzie leży Ras Al Khaimah?
Co warto zobaczyć w Ras Al Khaimah?
Ile trwa lot do Ras Al Khaimah?
Jaka jest różnica czasu między Polską a Ras Al Khaimah?
Jak dostać się z Ras Al Khaimah do Dubaju?

Obszar w miejscu docelowym - Ras Al Khaimah

Mapa - Ras Al Khaimah

Najwyżej oceniane hotele wg użytkowników Tripadvisor - Ras Al Khaimah